Co należy wiedzieć o kremie Onygen
Kategorie:

Co należy wiedzieć o kremie Onygen?

Co należy wiedzieć o kremie Onygen? Krem Onygen jest takim pierwszym kremem na świecie. Jest to preparat bardzo skuteczny na onycholizę. Wysoka skuteczność produktu, jak i jego innowacyjność są potwierdzone przez badania dermatologiczne oraz aplikacyjne. Oczywiście wszystkie badania zostały zlecone i wykonane przez niezależne laboratoria. Najważniejszą informacją jest jednak to, że likwiduje onycholizę. Jak stosować ten krem? Na jakie efekty możemy liczyć? Gdzie kupić ten krem? Spróbujmy znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Zalety oraz właściwości kremu Onygen

W przypadku tego kremu mamy do czynienia z opatentowaną formułą. Krem naprawdę działa. Zgodnie z założeniami producenta, krem Onygen likwiduje onycholizę.

Na jak długą kurację musimy się zdecydować? Jest to kwestia indywidualna, ale zazwyczaj kuracja trwa około sześciu miesięcy. Na taki okres musimy jednak zakupić dwa opakowania. Średnio jedno opakowanie wystarcza na trzy miesiące. Terapia przeciwko onycholizie jest prowadzona pod kontrolą specjalistów podologów. Nie powinniśmy niczego w tej sprawie robić na własną rękę. Podolog jest specjalistą od stóp i to on po dokładnym badaniu oraz postawieniu diagnozy dobiera dla nas terapię idealną.

Krem dostarcza odżywczych składników, które są potrzebne do odbudowy płytki zniszczonej paznokcia. Dobrą wiadomością jest także to, że krem Onygen nie wywołuje kompletnie żadnych stanów zapalnych. Produkt oczywiście posiada wszelkie badania dermatologiczne oraz aplikacyjne, ocenę bezpieczeństwa, jak i testy konserwacji. Krem Onygen nie powoduje kompletnie żadnych skutków ubocznych. Jest to nawet dobry produkt dla diabetyków. Jakby tego było mało, wspomaga także terapię przeciwko grzybicy paznokci.

Jak działa krem Onygen?

Bardzo innowacyjna receptura kremu chroniona jest prawem patentowym. W swoim składzie zawiera colostrum bovinym z czterdziestoprocentowym tłuszczem. Jest to siara bydlęca. Jak wiemy, jest ona bardzo bogata w 250 związki w wysokim stężeniu. Jest to kompletnie niespotykane w żadnym innym produkcie o naturalnym pochodzeniu. Największa wartość to białka. Te substancje wykazują niezwykle silne właściwości przeciwwirusowe, antybakteryjne oraz także przeciwgrzybicze. Poza tym w siarze bydlęcej możemy znaleźć węglowodany, tłuszcze, czynniki wzrostu, jak i pochodne nukleinowych kwasów. Colostrum wyróżnia się także niesamowicie wysoką zawartością witamin. O jakich witaminach mowa? Mowa o witaminie A, E, D, wapnie oraz witaminach z grupy B.

Sama formuła preparatu oparta jest na specjalnych emulsjach. Dzięki temu samo przenikanie aktywnych składników jest o wiele skuteczniejsze. Wszystko za sprawą charakterystycznej struktury. Krem także zawiera bardzo cenne oleje. Jest to olej z awokado oraz olej rokitnikowy. Olejów tych nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ mamy świadomość ich bardzo dobroczynnych właściwości. W składzie znajdziemy także skwalan. Również jest to drogocenny składnik.

Sprawdź zabiegi podologiczne najlepszych gabinetów:

Jak należy stosować krem Onygen oraz gdzie go kupić?

Oczywiście wszystkie najważniejsze informacje przekaże nam nasz podolog. Jednak zawsze warto samodzielne zorientować się w sprawie. Preparat Onygen nanosi się bezpośrednio na miejsca problematyczne. Producent poleca wmasowywanie dwa razy dziennie preparatu. Raz w tygodniu należy krem zastosować na noc pod okluzję. Krem powinniśmy stosować po konsultacji i zawsze pod kontrolą podologa.

W Polsce wciąż podolodzy nie są jeszcze takimi popularnymi specjalistami jak w Europie Zachodniej. Musimy przyznać, że nieco nad tym ubolewamy. Naprawdę podolog jest w stanie nam pomóc z naszymi dolegliwościami. Nie musimy się obawiać bólu. Wizyty są bezbolesne i mogą przypominać wizyty u kosmetyczki, które przecież uwielbiamy, prawda?
A gdzie możemy kupić krem Onygen https://kerpro.pl/produkt/podopharm-onygen-krem-20-ml/? Krem najczęściej możemy kupić bezpośrednio u podologa. Jednak, gdy u naszego specjalisty go nie ma, to możemy krem zakupić w aptece. Jest to preparat dosyć popularny, a więc nie powinniśmy mieć z dostępem do niego żadnego problemu.

Oczywiście możemy także skorzystać z opcji zakupów internetowych. Internet ma tę przewagę, że możemy porównać sobie ceny w różnych aptekach i sklepach internetowych. Dzięki tej opcji możemy zaoszczędzić nieco pieniędzy. Co jak co, ale uwielbiamy zaoszczędzić nieco pieniędzy i przeznaczyć je na zakup czegoś innego.

Pamiętajmy, aby nie leczyć poważnych dolegliwości stóp na własną rękę. Czasami możemy narobić więcej szkody niż pożytku. Tego byśmy nie chcieli. Gdy tylko zauważymy coś niepokojącego, to powinniśmy się udać do podologa i poddać się diagnozie. Jak to już zostało powiedziane – to naprawdę nie boli. Odpowiednia i trafna diagnoza to klucz do sukcesu. Dopiero w następnej kolejności podolog dobiera idealny środek, który nam pomoże i przyniesie odpowiednie efekty. Na to właśnie liczymy i jak najbardziej jest to do osiągnięcia. Wystarczy tylko się stosować do zaleceń podologa i po okresie leczenia udać się na wizytę kontrolną. Ważne jest także to, aby nie przerywać leczenia. Poprawa może trwać krótko, po czym nastąpi nawrót.

Spondylus podolog Szczecin
Aleja Papieża Jana Pawła II 36
70-453 Szczecin
665035035
spondylus-podologia.pl
Satin podolog Warszawa
Podleśna 7
01-673 Warszawa
228334787
www.satin.pl
Kerpro sklep podologiczny
Stefana Żeromskiego 77/lok. U1
01-882 Warszawa
223546332
www.kerpro.pl