Polska Fundacja Przedsiębiorczości Biznes Nowej Ery
Kategorie:

Polska Fundacja Przedsiębiorczości Biznes Nowej Ery

Polska Fundacja Przedsiębiorczości Biznes Nowej Ery wspólnie z Santander Bank Polska inaugurują zupełnie nowy cykl szkoleń. Przed nami seria 20 szkoleń, różnorodnych pod względem tematycznym, prowadzonych przez specjalistów – praktyków z dziedzin: zarządzania, budowy strategii, projektowania, procesów gospodarczych, finansów oraz marketingu z całej Polski. Celem cyklu jest odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w zakresie najważniejszych, aktualnych zagadnień gospodarczych.

– Potrzebę uświadomiła nam nasza platforma szkoleniowa. Każdego miesiąca w wydarzeniach online organizowanych przez PFP bierze udział tysiące przedsiębiorców z całej Polski. Zaproszenie do naszego cyklu szkoleń Santander Bank Polska jest poszerzeniem spektrum działania. Bardzo mnie ta współpraca cieszy i jest gwarantem tego, że będą to szkolenia na najwyższym merytorycznym poziomie – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Potężna dawka merytorycznej wiedzy dla przedsiębiorców i ich pracowników

Biznes Nowej Ery to cykl 20 bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców organizowany przez grupę Santander Bank Polska oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości. Program powstał w odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców, którzy poszukują nowych szans biznesowych i jest dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości Biznes Nowej Ery
Polska Fundacja Przedsiębiorczości Biznes Nowej Ery

– Polscy przedsiębiorcy wiedzą, że droga do sukcesu wymaga determinacji. Potrzeba pracy, wielkiej pasji i ogólnie siły, by osiągnąć swój cel. Polska Fundacja Przedsiębiorczości powstała po to, by ułatwiać im tę trudną drogę. Wsparcie finansowe jest bardzo ważne, ale od lat udowadniamy, że bez wiedzy i podparcia merytorycznego nie ma szans na sukces w biznesie.

Projekt „Biznes Nowej Ery” realizowany z Santander Bank Polska to kontynuacja naszych inicjatyw szkoleniowych, ale w jeszcze bardziej rozbudowanej formule. Wykorzystujemy potencjał platformy szkoleniowej PFP, która wystartowała we wrześniu. Zapraszamy do współpracy trenerów, których wiedza nie pozostawia żadnych wątpliwości. Poza tym staramy się, by tematy szkoleń były uniwersalne i można było ich efekty wdrażać w życie w firmach bez względu na branże, wielkość i plany rozwojowe – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Pierwsze szkolenie będzie mieć miejsce już 9 listopada. Cykl obejmuje 20 spotkań online, które będą odbywać się we wtorki. Szkolenia są bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Słuchamy o czym chcą się uczyć przedsiębiorcy. „Jest duże zapotrzebowanie na szkolenia w zakresie bezpieczeństwa”

Do połowy stycznia odbędzie się siedem szkoleń prowadzonych przez ekspertów współpracujących z Polską Fundacją Przedsiębiorczości. Wykłady poprowadzi mec. Maja Grzegorczyk, Marek Linartowicz oraz Rafał Jaworski. Mówić będziemy o zagadnieniach zgłaszanych przez przedsiębiorców podczas szkoleń i uznanych przez nich jako najbardziej interesujące.

– Zaczniemy od omówienia ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy. Temat brzmi poważnie i dotyczy szerokiego spektrum przedsiębiorców, którzy powinni wiedzieć jak zabezpieczyć się przed zagrożeniami związanymi z oszustwami podatkowymi podmiotów zewnętrznych. Bezpieczeństwo w biznesie przewijać się będzie przez wiele szkoleń. Przedsiębiorcy w dobie informatyzacji swoich firm są narażeni na szereg niebezpieczeństw związanych np. z wyciekiem danych czy zbyt łatwym dostępem do danych wrażliwych dla osób z zewnątrz. Omówimy także szanse i zagrożenia jakie niesie ze sobą praca zdalna. Jedno ze szkoleń dotyczyć będzie także odroczonych płatności w kontekście finansowania biznesu – mówi Marcin Pawłowski, Prezes Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Kolejne tematy szkoleń będą uzupełniane na bieżąco na stronie PFP. Uczestnicy mogą brać udział w jednym szkoleniu lub całym cyklu.